„Psi Patrol: film” – Cal Brunker
Moje dzieci lubią pieski, więc z okazji majówki postanowiliśmy zrobić sobie rodzinny seans i obejrzeć „Psi patrol: film”.
Moje dzieci lubią pieski, więc z okazji majówki postanowiliśmy zrobić sobie rodzinny seans i obejrzeć „Psi patrol: film”.
„Powiernik” jest pierwszą książką Franciszka M. Piątkowskiego o adwokacie Marku Lichockim, który staje się tytułowym Powiernikiem. Oznacza to, że zostaje dopuszczony do największych tajemnic naszego świata. Dawni bogowie istnieją, tak samo jak słowiańskie demony, a Markowi przyjdzie się z nimi zmierzyć.
„Piekło kosmosu” Artura Tojzy to space opera, w klimatach starych seriali science fiction, rozgrywająca się w XXIII wieku.
„Ostatnie dni” Adriana Johna Kenzie to pamiętnik człowieka, który budzi się pewnego dnia w komorze kriogenicznej. Jest sam. Nie tylko w pomieszczeniu, ale być może na całej planecie.
Kiedy trafiłam na książkę „Jak leczyć pluszaki? Porady doktora Lenka” wiedziałam, że to coś dla nas. W tym roku moje przedszkolaki miały prawdziwą kumulację różnych chorób.
„Australijskie piekło” Radosława Lewandowskiego opowiada historię statku Batavia, który w XVII wieku wyruszył w stronę Jawy. Niestety w wyniku knowań kapitana Adriana Jakobsza oraz pomocnika chirurga Jeronima Kornelisza statek rozbił się na rafie w pobliżu Australii. Warto tutaj nadmienić, że historia opisana w książce miała miejsce naprawdę.
Chyba nie ma na świecie rodzica, który nie słyszałby czegoś o „metodzie Montessori”, nie każdy jednak wie, kim była Maria Montessori i na czym dokładnie polega jej metoda.
„Stowarzyszenie Przyjaciół Morderców” Jarosława Klonowskiego składa się z dwóch nowel: „Urodziny Edwarda” oraz „Żaluzja”.
Świat z książki „Czarna łza” Marty Kirin jest przemyślany, bohaterowie prawdziwi, a napięcie trzyma cały czas.
Wybrałam się w końcu na film „Mroczny rycerz” w reżyserii Christophera Nolana i muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Film sam w sobie nie jest zły, postacie są ciekawe i w większości dobrze zarysowane, jednak czegoś mi brakowało.