Powieści dla wydawnictw

Powieści dla autorów niezależnych

Zbiory opowiadań

Bajki, baśnie

Podręczniki, książki naukowe

Czasopisma

Portale internetowe

Sprawdź opinie moich klientów

Bardzo szczegółowa recenzja. I mega pomocna. Współpraca z Tobą to prawdziwa przyjemność i chętnie będę ją kontynuowała.​

Anna S. Cichosz

Dotychczas nikt nie powiedział o tej książce czegoś co mógłbym uznać za bardziej cenne. Dziękuję za recenzję.

Alan Smithee

Redaktor tak dobry, że nawet mój Akawara ją lubi. Zawsze po feedbacku taki weselszy się wydaje…

Sutsui Silleber

Alicja od kilku już lat recenzuje moje książki. Jest osobą rzetelną i przede wszystkim bardzo skrupulatnie podchodzącą do terminów. Także uwagi, które w ramach recenzji czy lektury moich tekstów przekazuje są niezmiernie cenne i znaczące, wywierając wpływ na redakcję odautorską czy korektę​.

Jarosław Klonowski

Alicja okazała mi wielką pomoc w redakcji i korekcie, a także napisała przepiękną recenzję. Serdecznie dziękuję za cenne uwagi. 🙂 Oprócz bardzo profesjonalnej pomocy i ogromnego zaangażowania, doceniam wspaniały kontakt, który udało nam się nawiązać.

Marta Choińska

Poza tym chciałam dodać, że jest Pani TOP OF THE TOP wśród redaktorek 🙂 Widać ogromne zaangażowanie i mnóstwo wykonanej pracy. Patrzy Pani na tekst z różnych stron. Ostatnio też redagowała Pani tekst mojej siostry, która wypowiadała się o Pani w samych superlatywach 🙂

Katarzyna

Jestem Ci taka wdzięczna za pomoc. Bez Ciebie szłoby mi opornie. Nie wiedziałabym, jak się w tym poruszyć.

Magdalena Bobowicz

Zdecydowanie polecam współpracę z profesjonalną, skrupulatną i otwartą redaktorką. Cały proces redakcji mojej książki „Czarne pióro” przeszedł nam bardzo przyjemnie, mimo że pracy było sporo. Wszystkie wątpliwości były zawsze wyjaśnione, a moje sugestie niebędące błędami były akceptowane. Na pewno będę wracać i polecam każdemu, doświadczonym autorom i debiutantom 😁.

Davennis

Jako korektor nigdy nas nie zawiodła. Pomogła wielu z naszych pisarzy wybić się ze swoimi powieściami, a pracę wykonuje zawsze w terminie. Jej seria w naszym Spartańskim Dwutygodniku porwała wielu czytelników. Jeśli moglibyśmy wskazać autorytet dla członków organizacji WSparcie, bez wahania wskazalibyśmy Alicję.

WSparcie

Bardzo polecam współpracę z Alicją, jest nie tylko profesjonalna, lecz także bardzo kontaktowa i sympatyczna. Działa elastycznie i szybko, a w parze z tym idzie jakość. Wiem, że teksty sprawdzane przez nią są w dobrych rękach.

Redaktor naczelny portalu Film.org.pl

Jestem zadowolona z naszej współpracy, jako autorka czułam się komfortowo. Cieszę się, że mój tekst został sprawdzony przez wyćwiczone oko i oczyszczony z mankamentów, których często nie byłam świadoma. Twoja rzetelność bardzo mi pomogła i myślę, że takie doświadczenie jest szczególnie cenne dla początkującej autorki, jaką jestem. Na dodatek muszę pochwalić Twoje tempo – spodziewałam się, że będę czekać dłużej na korektę i odpowiedzi do niej, a tu niespodzianka 😀 Bardzo cenię również nasz kontakt, który odbywał się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pracy i nauce. Cierpliwie odpowiadałaś na wszystkie pytania i pytałaś mnie o zdanie, proponując różne rozwiązania, co jest szczególnie ważne.

Alicja P.

Pragnę Ci bardzo podziękować za Twoją pracę. Przyłożyłaś się i należą Ci się za to pochwały. Dobrze zinterpretowałaś moich bohaterów, poczułem się, jakbyś weszła mi do głowy. Zwróciłaś uwagę na bardzo dużo rzeczy, na które ja w ogóle nie zwróciłem. Twoja krytyka w praktycznie 100% się sprawdza. Na pewno jeszcze skorzystam z Twoich usług.

Mikołaj Gołąbek